Już  VII edycja „Czas na technikę!- międzypowiatowych konkursów wiedzy technicznej". Organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do przetestowania swojej wiedzy z zakresu informatyki, budowy komputera oraz sieci w konkursie Informatyczny Puchar. Przygotowali także testy dla młodzieży młodszej z zakresu elektroniki - "Elektronika to jest to!". Wszyscy - także osoby średnio zainteresowane techniką mogą wziąć udział w konkursie na film dotyczący bezpiecznych zachowań w Internecie - "Cyberświat wokół nas". Wystarczy stworzyć wraz z przyjaciółmi filmik o wybranym przez siebie problemie w sieci (np. FOMO, cyberprzemoc, hejt itp) i nagrać swoją reakcję na ten temat. Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów. Zapraszamy także na www.facebook.com/techniczne.zseeradomsko, gdzie znajdują się bieżące informacje.

Regulamin konkursu "Informatyczny Puchar">> Regulamin konkursu filmowego "Cyberświat wokół nas...">> Regulamin konkursu "Elektronika to jest to!">>

Starosta Beata Pokora oraz zwycięzca Marcin Klimczyk