Dotyczy wyniku egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

W związku z decyzją o zamknięciu szkoły do 25 marca informację na temat wyniku egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, które zostaną ogłoszone 20 marca, można będzie uzyskać po wysłaniu indywidualnego zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zapytaniu należy podać imię i nazwisko, rodzaj egzaminu (pisemny/praktyczny), numer kwalifikacji, klasę oraz rok ukończenia szkoły.

Odbiór świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe będzie możliwy dopiero po dostarczeniu ich  do szkół (planowany termin - do 31 marca).

003W naszej szkole przeprowadzono prelekcję dla klas pierwszych, której przedmiotem była segregacja odpadów, ponowne ich wykorzystanie oraz sposoby walki ze smogiem. Odbył się również konkurs na plakat ph. ,, Smog i co dalej ?’’ Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Łukasz Cieślak

II miejsce – Mikołaj Pacholik

III miejsce – Jakub Blada

Odbyła się także wystawa książek, która poświęcona była problemowi smogu.

1W  Auli im. prof. W. Szuberta Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej  z terenu całego województwa łódzkiego. Oczywiście nie zabrakło naszego przedstawiciela. Dyplom oraz stypendium Prezesa Rady Ministrów  na rok szkolny 2019/2020 otrzymał Cezary Sapota z kl. III K.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów